MUUTO spalvinis pareiškimas: tamsiai ruda

  

Gilus ir rafinuotas, tamsiai rudas medienos apdailos tonas prisodrina erdves šiuolaikiška, nepretenzinga elegancija. Išgaunamas tolygus ir žemiškas atspalvis padeda naujai atsiskleisti tiek jau pažįstamiems baldų siluetams, tiek ir Muuto paletės spalvoms.

COVER

Meistrystės bei skandinavų dizaino pamatais grįsta Thomas Bentzen kolekcija COVER žavi stilingomis detalėmis bei sklandžia kietosios medžiagos plastika, o padengta naujuoju tamsiai rudu atspalviu, demonstruoja ir itin elegantišką, bet jaukų charakterį. Ši spalva padeda atrasti giluminius medienos klodus, įstabiai papildo natūralius ąžuolinio paviršiaus raštus.

    
COVER CHAIR, dizainas Thomas Bentzen

NERD

Neabejotinai viena originaliausių Muuto kolekcijų – serija NERD. Skiriamasis jos akcentas slypi netikėtoje konstrukcijoje: atlošas įleidžiamas į sėdimąją dalį. Tokiu būdu sukuriamos papildomos ploštumos bei kampai ir specialiai kiek keistokas, nepritapėliškas NERD charakteris. Naujasis tamsiai rudas atspalvis vizualiai nugludina aštresnius NERD kampus ir padeda šiai mielai keistuolei sužybėti interjere.

   
NERD kolekcija, dizainas David Geckeler

VISU

Tylus VISU kolekcijos charakteris – tai suomių dizainerio Mika Tolvanen būdas interjere apgyvendinti subtilią estetiką. Pagaminta iš presuoto ąžuolo lukšto, VISU pasižymi švelniu, plaukiančiu siluetu, subtilia elegancija bei gebėjimu beveik nepastebimai įsilieti į bet kurį kontekstą. Štai kodėl sušildyta tamsiai rudais tonais, ši šiaurietiškos tipologijos kolekcija pražysta nauja jėgą: drąsesnė, žiūrinti tiesiai į akis, šokoladinė VISU tampa erdvės akcentu bei traukos centru.

     
VISU kolekcija, dizainas Mika Tolvanen

HARMONIJA

Priskirdami naująjį atspalvį išgrynintos elegancijos stilistikai, Muuto skatina nepabijoti ir drąsesnių spalvinių eksperimentų. Priešingai, tamsiai ruda gali tapti išraiškingų kontrastų iniciatorė ar fonu, leidžiančiu naujai sužybėti ir kitoms interjere veikiančios spalvoms. Beskite pirštu į Muuto spalvų paletę ir Štai pavyzdžiui užburiantis ryškiai mėlynos ir tamsiai rudos derinys, kurį įgyvendinti galėtų padėti OUTLINE sofa ir AROUND kavos stalelis.

    
OUTLINE sofos detalė, dizainas Anderssen & Voll        AROUND stalelis, dizainas Thomas Bentzen