Ispanų dizaino ikona Jaime Hayon (tarimas:  "chai-me chai-on") – madridietis, gimęs 1974 metais. Pabaigęs pramoninio dizaino studijas Madride ir Paryžiuje, Jaime prisijungė prie Fabrica, Benetton įsteigto dizaino ir komunikacijų centro Trevize, Italijoje. Čia jis iki 1997 metų vadovavo dizaino skyriui. 2000 metais Jamie įkūrė savo vardo dizaino studiją ir nuo tada dirba ir bendradarbiauja su pasaulinio garso kūrėjais bei gamintojais.
Pats Jaime savo kelią į dizaino olimpą vadina nelengvu, netradiciniu, tačiau būtent sunkumai ir suformavo Jaime Hayon tokį, kokį jį pažįsta pasaulis šiandien. Išskirtinis kūrėjas, kurio kūrybinė raiška pažymėta humoru bei žaismingumu. Ne veltui net vienas rimčiausių leidinių Financial Times Jaime pakrikštijo Klounų princu dizaino pasaulyje ir tuo pačiu pelnytai skyrė jam garbingą vietą ant viršelio. 
Be galo šnekus ir gyvo būdo dizaineris žavi savo energija bei produktyvumu, tačiau labiausiai paperka virtuoziškai nuoširdžia kūryba. Laimė – tai požiūris, įsitikinęs Jaime, ir jo darbai, be abejonės, yra aiškiausias šio požiūrio atspindys...
Jaime Hayon vardas siejamas su Fritz Hansen, Magis, Established and Sons, Bisazza, B.D. Barcelona, Se London, Bernhardt Design, Ceccotti, Moooi, Expormim, Swarovski bei daugeliu kitų įtakingų gamintojų. 

Sukurti produktai
/ 11