VYNVYTIS x SKANDIAMO: vainiko pynimo magija

Žalias, mišku kvepiantis kalėdinis vainikas – jauki ir šventiška namų puošmena, o jo gimimo procesas – emocinga patirtis, vienijanti artimuosius, draugus ar kolegas. Mūsų bičiuliai, Vynvytis ir Skandiamo, įkvepiančio vizualinio pasakojimo pavidalu, pristato išskirtinį šventinį pasiūlymą: Vynvytis x Skandiamo kalėdinio vainiko rinkinį DYI.

Floristės Ievos Marijos specialiai SKANDIAMO sukurtame rinkinyje rasite ne tik sklandžiam kūrybos procesui reikalingas priemones, tačiau ir stilingas dekoro detales: sidabro spalvos retro dvasia alsuojančius žvakių laikiklius, Normann Copenhagen dekoratyvinę juostelę, bei visų pamėgtas išraiškingąsias Hay spiralines MINI SWIRL žvakes.

 
Vynvytis x Skandiamo kalėdinio vainiko DYI rinkinys.

Iki mažiausios smulkmenos kruopščiai apgalvotas rinkinys – nuostabi dovanos idėja, leidžianti ne tik sutaupyti laiko, tačiau svarbiausia – kviečianti kurti bei puoselėti įkvepiančias švenčių tradicijas. Vynvytis x Skandiamo kalėdinio vainiko DYI rinkinius įsigyti skubėkite skandiamo.lt

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ievos Marijos patarimus, kaip sėkmingai nusipinti puošnų šventinį vainiką bei pilną inspiracijos foto albumą rasite čia.
// Jaukių, mišku kvepiančių švenčių jūsų namams!