Vasarą pranašaujančios lauko baldų ir šviestuvų idėjos mūsų salonuose!

Nenumaldomai, nors ir nedideliais žingsneliais artėja vasara ir mes vis dažniau laiką leidžiame gryname ore. Patogiai ir jaukiai įrengta poilsio zona prie namų, biurų ar kitų erdvių traukte traukia sustoti, atsikvėpti, pasimėgauti bendravimu. Ir visai nesvarbu ar tai terasa, atvira pieva, o galbūt mažytis balkonėlis - kiekviena erdvė gali tapti tikra poilsio oaze. Kviečiame kartu su SKANDINAVIŠKAIS INTERJERAIS pasisemti įkvėpimo ir susipažinti su mūsų atstovaujamų gamintojų lauko baldų idėjomis.

  

Muuto lauko baldų kolekcija LINEAR STEEL

ILGAAMŽĖS MEDŽIAGOS. Patvarumas viena svarbiausių lauko baldų savybių, todėl praktiškieji skandinavų gamintojai siūlo be galo patvarius, lengvai prižiūrimus ir estetiškus baldus, pagamintus iš nerūdijančio plieno. Baldų gamyboje naudojami įvairiausi šios materijos apdirbimo būdai, todėl rezultatas be galo kūrybiškas ir įvairus. 

  

Hay PALISSADE HOT GALVANISED kolekcija

HARMONINGAS DIZAINAS. Lauko baldai apjungia mūsų namų ir lauko ervdes. Ir jei žmogaus sukurtuose statiniuose galioja žmogaus taisyklės, atviroje erdvėje susiduriame su mums nepavaldžia gamtos tvarka, jos parinktomis spalvomis bei tekstūromis. Semdamiesi įkvėpimo iš juos supančios aplinkos, skandinavų dizaino profesionalai meistriškai pritaiko savo kūrybą prie gamtos diktuojamų sąlygų, baldai harmoningai įsilieja į kontekstą ir savo būviu pabrėžia natūralų grožį.

    

Hay HEE lauko baldų kolekcija

ŠVIESA. Saulės spinduliai - nepamainomas energijos ir nuotaikos šaltinis. Tačiau natūraliai šviesai pasislėpus už horizonto, mus gelbsti nešiojamieji šviestuvai. Jaukus šviesos ir šešėlių žaismas kuria išskirtinę atmosferą, įprastiniai objektai įgyja naujas formas. Galimybė lengvai kilnoti šviesos šaltinį kiekvieną kartą pradžiugina draugišku funkcionalumu. 

    

Menu CARRIE nešiojamas šviestuvas // Hay PC PORTABLE šviestuvas

Daugiau informacijos apie lauko baldus ir aksesuarus rasite https://www.skandinaviskiinterjerai.lt/produktai/lauko-baldai ir salonuose SKANDINAVIŠKI INTERJERAI.