Tvarumas – lygiavertė gero dizaino dedamoji


NAUJIENA: sofa OFFSET w. LOOSE COVER, dizainas Norm Architects

Danų gamintojas Menu – pasaulinio garso kompanija, o jų pagaminti baldai, šviestuvai, tekstilė ar interjero aksesuarai – išskirtinio dizaino objektai, atrandantys savo vietą tiek tarptautinių kompanijų būstinėse, meno erdvėse, tiek ir jaukiose namų aplinkose ir svarbiausia – žmonių širdyse.

Vedami siekio atliepti vis besikeičiančius poreikius ir norėdami užtikrinti kokybišką pasiūlą, Menu itin atsakingai renkasi bendardarbysčių partnerius bei kruopščiai išsigrynina ateities tikslus. Į kūrybinį procesą įtraukdami jaunuosius dizaino talentus, Menu išlieka aktualia ir dizaino kultūrą formuojančia kompanija. Tuo pačiu, šio gamintojo pasiūloje nėra pamirštamos ir giliosios skandinavų dizaino tradicijos bei įstabūs praeities kūrėjai. Menu drąsiai pučia dulkes nuo senųjų eskizų ir prikelia juos moderniai būčiai.

Pristatydami 2021 m. vasaros naujienas Menu akcentuoja ir manifestuoja: „Geras šiuolaikinis dizainas – tai gerokai daugiau nei estetika bei funkcija. Šiandien tai ir praktikos, kuriančios tvarią, socialiai atsakingą bei gamtai draugišką aplinką.” Tad pasitelkę patyrusių aplinkosaugos, teisės bei žmogiškųjų išteklių specialistus, Menu pristato ne tik naujus produktus, bet ir vertybinę deklaraciją – Tvarumo manifestą. Šis dokumentas išdėsto konkrečius veiklos principus ir pagrindžia žaliuosius kompanijos siekius. Išsamiau su Menu Tvarumo manifestu galite susipažinti čia, o Skandinaviški interjerai džiaugiasi pristatydami ir naujausius Menu darbo rezultatus:

  
NAUJIENA: iš perdirbto plastiko pagaminta kėdė CO DINING CHAIR/ PLASTIC, dizainas Norm Architects

  
NAUJIENA: OFFSET w. LOOSE COVER bei minkštųjų baldų uždangalas OFFSET LOOSE COVER, dizainas Norm Architects

  
NAUJIENA: kėdė READY, dizainas Matias Møllenbach & Nick Rasmussen

  
NAUJIENA: lentynų sistema ZET, dizainas KaschKasch

   
NAUJIENA: rašomasis stalas ECLIPSE, dizainas Fred Rigby Studio