MUUTO pavasaris 2022: spalvų ir formų gausa įkvepia naujas perspektyvas

Nauja, bet pažįstama, todėl sava – neabejotinai, aplinka yra be galo svarbus žmogaus savijautą įtakojantis veiksnys. Priklausomai nuo erdvės, kurioje jie atsiduria, daiktai taip pat atsiskleidžia unikaliai: jie gali stebinti, žavėti, tikti ar išsiskirti. „Viskas priklauso nuo požiūrio!, – teigia danų baldų gamintojas Muuto. Tačiau mūsų tikslas – kurti objektus, kurie intuityviai traukia, kviečia ir papildo, tačiau jokiu būdu neužgožia erdvės."


Muuto pavasaris 2022: naujų apdailų gaiva gerai pažįstamoms kolekcijoms: IN SITU

Būtent tokias emociją transliuoja ir 2022 m. Muuto naujienos. Kruopščiai sukurti objektai žadina smalsumą, įtraukia, papildo erdvę bei žmogaus gyvenimą unikaliomis savybėmis. Kaip geras, seniai pasiilgtas draugas be kurio jau neįsivaizduoji ateities. Pasidairykime!

Be galo populiarią ir Muuto klasika jau vadinamą OSLO kolekciją papildo nauji krėslų variantai: OSLO LOUNGE CHAIR TUBE BASE bei OSLO LOUNGE CHAIR SWIVEL BASE. Aptakūs baldo linkiai maloniai gaubia sėdinčiojo kūną, dovanoja komfortišką atramą bei sėdimąjį paviršių.

 
Muuto pavasaris 2022: OSLO kolekcijos krėslai OSLO LOUNGE CHAIR, dizainas Anderssen & Voll

Aptakių formų, simetriško dizaino bei proporcijų, SOFT SIDE TABLE gali būti naudojamas įvairiausiose namų ir darbo erdvėse: ant jo patogu pasidėti arbatos puodelį, knygą ar net nešiojamąjį kompiuterį. Naujausias SOFT SIDE TABLE variantas, apvalinto kvadrato formos stalviršiu ir įvairiausiomis spalvinėmis apraiškomis, suteikia dar daugiau erdvės ir pasirinkimo laisvės.

 
Muuto pavasaris 2022: SOFT SIDE TABLE 45 x45, dizainas Jens Fager

Ypatingas komfortas ir švelniai banguojantis siluetas – išskirtinės FIBER serijos charakteristikos. Nuo šiol, gausioje FIBER kėdžių ir krėslų šeimoje ir specialiai darbo erdvėms sukurta – FIBER CONFERENCE ARMCHAIR. Dosnus, ergonomiškai išformuotas sėdimasis paviršius užtikrina nekintamą komfortą net ir sėdint ilgesnį laiką, o galimi įvairūs kojelių bazė variantai leidžia pasirinkti tinkamiausią.


Muuto pavasaris 2022: FIBER CONFERENCE CHAIR, dizainas Iskos-Berlin

Originalus ir žaismingas, nešiojamas šviestuvas PITON dizainerio užgmė Tom Chung vaizduotėje. Šviestuvo viduje esanti įkraunama baterija šviečiant pilnu pajėgumu veikia net 6 valandas, o 50% – 13.5 valandų. Savo forma primenantis nešiojamą kišeninį prožektorių, PITON gali būti pakabinamas, pastatomas, nukreipiamas ar atremiamas komponuojant jį tiek vidaus, tiek ir lauko erdvėse. 

 
Muuto pavasaris 2022: PITON PORTABLE LAMP, dizainas Tom Chung

Dizainerio Thomas Bentzen specialiai gamintojui Muuto sukurta SKETCH TOOLBOX – funkcionaliai ir stilingai padeda suvaldyti kasdienėms žmogaus veikloms reikalingas smulkmenas. „Nedidelė, draugiška ir architektūriška", – taikliais epitetais daiktadėžę apibūdina pats dizaineris. Pagaminta iš net 91% perdirbto plastiko SKETCH TOOLBOX ne tik vizualiai patraukli, bet ir tvari interjero detalė.

 
Muuto pavasaris 2022: SKETCH TOOLBOX, dizainas Thomas Benzen

Visas gamintojo naujienas išsamiai patyrinėti galite čia.
// Kviečiame domėtis ir atrasti!