Erdvių sinteze alsuojančios &Tradition naujienos

Atviras ir interaktyvus šiuolaikinio žmogaus gyvenimo būdas sąlygoja natūralią įvairios paskirties erdvių evoliuciją. Blankstančios ribos tarp namų, darbo, privataus ir visuomeninio gyvenimo leidžia naujai patirti kasdienybę bei su mus supančia aplinka užmegzti unikalų santykį – draugystę. Tokiose erdvėse žmogus geriau jaučiasi, jo veikla nėra varžoma, apribojama ar įspraudžiama į rėmus. Tačiau tuo pačiu, naujas gyvenimo būdas užduoda ir daugybę klausimų, sukelia abejonių ar nežinomybės, tad reikalauja ir adaptuotų sprendimų.

  
&Tradition pristato hibridinių erdvių koncepciją bei pasiūlo naujai atrasti darbo ir namų aplinkas.

Plėsdama gaminių spektrą bei pristatydama naujausius interjero sprendimus, kompanija &Tradition  drąsiai kreipia savo kūrybinį laivą ateities link ir dar kartą įrodo, jog iššūkiai – tai dizaino varomoji jėga.

  
Jaukumas ir estetika akcentuoajmi &Tradition 2021 m. kolekcijose.

Hibridinės &Tradition erdvės vienija namus, ofisą ir kasdienę veiklą bei tirpina atskirtį tarp griežtai apibrėžtų zonų. Bendruoju funkcijos vardikliu pasirinkdami žmogaus veiklą, &Tradition siūlo baldus, kurie tobulai atlieka funkciją, sklandžiai įsilieja į bet kurį kontekstą ir padeda kurti jaukią atmosferą – tiek privačiose, tiek ir visuomeninėse erdvėse.

    
NAUJIENA: universalioji
DRIP, stalų kolekcija,  dizainas Hee Welling bei TRIPOD HM9 stalinis šviestuvas

„Harmonija tarp namų ir biuro bus esminė ateities darbovietės ypatybė: namų erdvės privalės atrodyti truputį oficialiau, tuo tarpu ofisai taps dar jaukesni ir svetingesni”, – pastebi &Tradition dizaino vadovė Els Van Hoorebeeck.

    
NAUJIENA: PAVILION AV16 | AV17 – rašomieji stalai papildantys tiek namų, tiek ir darbo aplinką. Dizainas Anderssen & Voll bei RELY kolekciją papildęs variantas su porankiais.

„2021 m. mūsų tikslas kasdieniam gyvenimui suteikti dar daugiau patogumo ir grožio. Žmogus vis daugiau laiko praleidžia namuose, tad aplinkos estetika ir harmonija įgauna ypatingą svarbą”, – papildo Els.

    
NAUJIENA: WULFF ATD2 dizainas sukurtas 1938 m.

Tuo tarpu, kol nuostabiosios &Tradition naujienos pasieks Skandinaviški interjerai salonus ir kviečiame susipažinti išsamiau ir pavartyti elektroninį gamintojo paruoštą katalogą.