Brandus debiutas tarptautinėje dizaino scenoje: Audo Copenhagen

A u d o  C o p e n h a g e n  –  naujas vardas dizaino gurmanų akiratyje nuo 2023 m. birželio 1 d. suvienijęs net tris įžymius prekinius ženklus: MenuThe Audo bei by Lassen.


Audo Copenhagen: sofa RADIOHUS, dizainas Vilhelm Lauritzen bei stalelis PLINTH, dizainas Norm Architects

Vedini daniškojo dizaino tradicijų pramintu keliu, Audo Copenhagen tiesia naujus tiltus šiuolaikiško, globalaus pasaulio link. Tikslingos detalės, aukščiausios kokybės materijos bei žmogiškieji poreikiai – ingredientai, formuojantys išskirtinę šiuo vardu pažymėtų baldų, šviestuvų bei interjero aksesuarų vertę, o tuo pačiu ir padedantys kurti ilgalaikius ryšius bei santykius su žmogų supančia aplinka.

 
Audo Copenhagen: THE TIRED MAN, dizainas Flemming Lassen, CRESCO PROPOGATION VASE

Tęsdami aktyvų bendradarbiavimą su pasaulinio garso dizaineriais bei architektais Audo Copenhagen ir toliau išlieka aukščiausios klasės dizaino namais, puoselėjančiais tiek šiuolaikinio, tiek ir klasikinio skandinavų dizaino tradicijas. Norm Architects, Colin King, Danielle Siggerud, Mogens Lassen, Ib KofodLarsen – tai tik dalis įspūdingųjų vardų, kurių sukurti objektai jau yra tapę šiuolaikinio dizaino ikonomis bei simboliais. 

Bendruomeniškumas


Audo Copenhagen: dizianeriai Mads Sætter-Lassen ir Emil Krøyer

Dizaino objektuose instaliuota bendrystės idėja – išskirtinė naujojo gamintojo vertybė. „Kiekviena erdvė – tai proga augti žmogiškiesiems ryšiams“, – teigia Audo Copenhagen ir kviečia į jų kuriamus objektus pažvelgti būtent iš bendruomeniškumo prizmės. Forma, funkcija ir giliausiuose dizaino sluoksniuose bręstančių pozityvių emocijų gausa padeda kurti suburiančią, jaukią aplinką, kurioje skleidžiasi gyvenimo žiedai, bręsta saldūs ateities vaisiai.

Audo House

 
Audo Copenhagen: AUDO HOUSE

Centrinė Audo Copenhagen būstinė AUDO HOUSE yra įsikūrusi Kopenhagoje. Konceptuali erdvė siūlo pažinti pagrindinę gamintojo ekspoziciją, o po tuo pačiu stogu įsikūrusios kavinės, viešbučio, renginių erdvės, leidžia ne tik pamatyti, bet ir patirti Audo Copenhagen kuriamą švelnaus minimalizmo sampratą.


Audo Copenhagen: AUDO HOUSE

Dekoruota Audo Copenhagen baldų, šviestuvų bei aksesuarų kolekcijomis, „Audo House“ taip pat įkūnija gamintojo akcentuojamas bendruomeniškas vertybes, suteikia naują pavidalą visuomeninėse erdvėse puoselėjamiems santykiams. Stilinga, graži ir funkcionali aplinka įkvepia lankytojus mąstyti, dalintis idėjomis, bendrauti.

Švelnus minimalizmas

Audo Copenhagen kalba švelnaus minimalizmo kalba. Linijų aiškumas, architektūriška formų ramybė, žemiškos spalvos bei medžiagos, atsakingose žmogaus rankose virsta tęstine estetine darna, kurios kartais taip pritrūksta greitai judančiame šiuolaikiniame pasaulyje. Įstabaus dizaino dėka Audo Copenhagen siūlo pristabdyti pro pirštus bėgantį laiką, mėgautis buvimu čia ir dabar vizualiai ramioje, harmoningoje aplinkoje. Esmė, bet ne nuoga – švelnaus minimalizmo filosofija puikiai dera tiek namų, tiek ir viešųjų erdvių kontekste, tiek šių dienų, tiek ir klasikinės architektūros fone.

 
Audo CopenhagenPENGUIN CHAIR, dizainas Ib Kofod-Larsen, COLLAPSE VASE, dizainas Sofia Tufvasson


Audo CopenhagenHARBOUR CHAIR, dizainas Norm Architects

Užgimęs dviejų kūrybiškumu liepsnojančių istorijų sankirtoje prekinis ženklas Audo Copenhagen pradeda rašyti savąja.
Kviečiame domėtis ir atrasti!

//

SKANDINAVIŠKI INTERJERAI