INNOVATION LIVING

Per daugiau nei 30 metų sukaupta patirtis, specializuojantis kuriant ir gaminant transformuojamus baldus, ir gamyboje taikomos inovacijos, susijungia naujausiose, ištobulintose baldų serijose. Transformuojamų sofų mechanizmai leidžia lengvai performuoti sofą į puikiam poilsiui tinkančią poziciją arba komfortiškam miegui pritaikytą lovą. 
„Estetiškas dizainas turi eiti koja kojon su funkcionalumu ir komfortu“,  įsitikinusi danų kompanija INNOVATION LIVING. INNOVATION LIVING serijose daug skirtingų modelių, iš kurių išsirinksite svetainei, jaunuolio, svečių kambariams, vasaros būstui ar nedidelėms erdvėms bei loftų interjerams tinkamus variantus. 
INNOVATION LIVING sofas galima būtų suskirstyti į dvi kategorijas: sofos-lovos ir lovos-sofos, pagal tai, kam yra skiriamas didesnis dėmesys - miego komfortui išskleistą sofą naudojant kasnakt, ar estetikai bei patogiam naudojimui kasdien, kai lovos f-ja naudojama retkarčiais. 
Lovų-sofų“ serijos baldams galite išsirinkti labiausiai tinkantį čiužinį iš kelių variantų bei nuvelkamą sofos gobeleną, tad sofa puikiai atitiks Jūsų individualius poreikius ir bus lengvai prižiūrima.
"Sofų-lovų" serijos sofos turi spyruoklinius čiužinius ir yra derinamos su pristatomais foteliais ir pufais. Šios kolekcijos baldai sukurs puikią erdvės estetiką ir komfortišką poilsį svetainėje, o prireikus gali būti naudojami ir miegui.  

INNOVATION baldai  stilingam ir funkcionaliam namų interjerui.