AAC 100 kėdžių serija jau salonuose

„Mes paėmėme klasikinę ABOUT A CHAIR, klasikinę ABOUT A LOUNGE ir apjungėme jas į vieną, atrinkdami pačias geriausias savybes: truputį aukštesnę nugarėlę, truputį daugiau sėdimosios erdvės ir be abejonės gerokai daugiau komforto. Šioje kėdėje Jūs nepavargsite sedėti.”
Hee Welling ir HAY

Naujoji ABOUT A CHAIR 100 kėdžių serija – tai ilgamečio bendradarbiavimo tarp dizainerio Hee Welling ir gamintojo Hay vaisius. Išlaikiusi esmines AAC šeimos vertybes, AAC 100 – šiuolaikinės kartos kūrinys.

Poreikis pratęsti AAC kolekciją kilo iš noro atliepti nuolatos besikeičiančius darbo aplinkai keliamus reikalavimus. „Darbo vietos” sąvokai sparčiai plečiantis už „darbo stalo” ribų, taip pat greitai kinta ir darbuotojų poreikiai. Šiandien kaip niekada svarbu, jog kekviena sėdima vieta būtų tinkama ne tik patogiai dirbti, bet ir bendrauti, bendradarbiauti, kurti, mąstyti, ilsėtis...

Įkvėpta originaliosios AAC kėdės formos, AAC 100 kėdė pasižymi aukštesniu atlošu bei erdvesniu sėdimuoju plotu.  Šie patobulinimai apjungia geriausias kėdės ir fotelio charakteristikas viename, siūlo svetingą estetiką bei aukštą komforto lygį.

  • AAC 100 kolekcijos spektras siūlo įvairiausias modelio modifikacijas: 4 skirtingų tipų kojelės, standartinė arba paminkštinta sėdimoji dalis. Modernios audinių ir odų paletės atveria naujas kūrybines galaktikas ir leidžia nuspalvinti pasaulį savo spalvomis.
  • AAC 123 – naujos kartos AAC 100 dalis. Elegantiškos medžio kojelės diktuoja žemiškos ir jaukios kėdės charakterį, suderinamą su įvairiausiomis tiek visuomeninėmis, tiek ir privačiomis erdvėmis.
  • AAC 123 SOFT ir SOFT DUO – naujos kartos AAC 100 dalis. Elegantiškos medžio kojelės diktuoja žemiškos ir jaukios kėdės charakterį, o ypatingai minkšta dygsniuota sėdimoji dalis švelniai priima į savo dosnų glėbį.
  • AAC 127 – naujos kartos AAC 100 dalis. Rafinuotos juodai dažyto arba chromuoto plieno kojelės diktuoja elegantiškos ir šiuolaikiškos kėdės charakterį, suderinamą su įvairiausiomis tiek visuomeninėmis, tiek ir privačiomis erdvėmis.
  • AAC 127 SOFT ir SOFT DUO – naujos kartos AAC 100 dalis. Rafinuotos juodai dažyto arba chromuoto plieno kojelės diktuoja elegantiškos ir šiuolaikiškos kėdės charakterį, o ypatingai minkšta dygsniuota sėdimoji dalis švelniai priima į savo dosnų glėbį.
  • AAC 121 – naujos kartos AAC 100 dalis. Sukamas kėdės pagrindas suteikia papildomos judėjimo laisvės, tačiau jokiais būdais nekompromituoja stilingo ir rafinuoto kėdės charakterio, suderinamo su įvairiausiomis tiek visuomeninėmis, tiek ir privačiomis erdvėmis.
  • AAC 121 SOFT ir SOFT DUO – naujos kartos AAC 100 dalis. Sukamas kėdės pagrindas suteikia papildomos judėjimo laisvės, o ypatingai minkšta dygsniuota sėdimoji dalis švelniai priima į savo dosnų glėbį.
  • AAC 153 – naujos kartos AAC 100 dalis. Sukamas kėdės pagrindas bei dujinis aukščio reguliatorius suteikia papildomos judėjimo laisvės, tačiau jokiais būdais nekompromituoja stilingo ir rafinuoto kėdės charkterio, suderinamo su įvairiausiomis tiek visuomeninėmis, tiek ir privačiomis erdvėmis.
  • AAC 153 SOFT ir SOFT DUO – naujos kartos AAC 100 dalis. Sukamas kėdės pagrindas bei dujinis aukščio reguliatorius suteikia papildomos judėjimo laisvės, o ypatingai minkšta dygsniuota sėdimoji dalis švelniai priima į savo dosnų glėbį.

 SOFT DUO versija suteikia galimybę papildomai rinktis skirtingus audinius kėdės viduje ir išorėje.